|
Affiliated Minor League Baseball |
|
Scranton/Wilkes-Barre RailRiders at Buffalo Bisons |
2:05 p.m. |
Rochester Red Wings at Syracuse Mets |
2:05 p.m. |
Charlotte Knights at Memphis Redbirds |
4:05 p.m. |
Nashville Sounds at Toledo Mud Hens |
4:05 p.m. |
Worcester Red Sox at Lehigh Valley IronPigs |
6:05 p.m. |
Durham Bulls at Norfolk Tides |
6:35 p.m. |
Gwinnett Stripers at Jacksonville Jumbo Shrimp |
7:05 p.m. |
Iowa Cubs at Omaha Storm Chasers |
7:05 p.m. |
Indianapolis Indians at Louisville Bats |
7:15 p.m. |
Columbus Clippers at St. Paul Saints |
7:37 p.m. |
|
Sugar Land Space Cowboys at Round Rock Express |
8:15 p.m. |
El Paso Chihuahuas at Albuquerque Isotopes |
8:35 p.m. |
Salt Lake Bees at Sacramento River Cats |
9:45 p.m. |
Reno Aces at Las Vegas Aviators |
10:05 p.m. |
Oklahoma City Baseball Club at Tacoma Rainiers |
10:05 p.m. |
|
Men's Minor League Basketball |
|
Indiana Mad Ants at Osceola Magic |
7:00 p.m. |
Memphis Hustle at Westchester Knicks |
7:00 p.m. |
Motor City Cruise at Raptors 905 |
7:30 p.m. |
Austin Spurs at Iowa Wolves |
8:00 p.m. |
Stockton Kings at Sioux Falls Skyforce |
8:00 p.m. |
Wisconsin Herd at Windy City Bulls |
8:00 p.m. |
Salt Lake City Stars at Rio Grande Valley Vipers |
8:30 p.m. |
Santa Cruz Warriors at Rip City Remix |
9:00 p.m. |
Mexico City Capitanes at South Bay Lakers |
10:00 p.m. |
|
Indoor/Arena Football |
|
Sioux Falls Storm at Massachusetts Pirates |
7:05 p.m. |
Duke City Gladiators at Frisco Fighters |
8:30 p.m. |
|
Junior Hockey |
|
Ottawa 67's at Brantford Bulldogs (Playoff Gm. 1) |
7:00 p.m. |
Erie Otters at Kitchener Rangers (Playoff Gm. 1) |
7:00 p.m. |
Flint Firebirds at London Knights (Playoff Gm. 1) |
7:00 p.m. |
Barrie Colts at Oshawa Generals (Playoff Gm. 1) |
7:35 p.m. |
|
Rimouski Oceanic at Cape Breton Eagles (Playoff Gm. 1) |
6:00 p.m. |
Acadie-Bathurst Titan at Halifax Mooseheads (Playoff Gm. 1) |
6:00 p.m. |
Chicoutimi Sagueneens at Moncton Wildcats (Playoff Gm. 1) |
6:00 p.m. |
Charlottetown Islanders at Baie-Comeau Drakkar (Playoff Gm. 1) |
7:00 p.m. |
Saint John Sea Dogs at Drummondville Voltigeurs (Playoff Gm. 1) |
7:00 p.m. |
Gatineau Olympiques at Rouyn-Noranda Huskies (Playoff Gm. 1) |
7:00 p.m. |
Blainville-Boisbriand Armada at Sherbrooke Phoenix (Playoff Gm. 1) |
7:00 p.m. |
Shawinigan Cataractes at Victoriaville Tigres (Playoff Gm. 1) |
7:00 p.m. |
|
Madison Capitols at Youngstown Phantoms |
7:05 p.m. |
Muskegon Lumberjacks at Cedar Rapids RoughRiders |
8:05 p.m. |
U.S. National Team at Dubuque Fighting Saints |
8:05 p.m. |
Waterloo Black Hawks at Fargo Force |
8:05 p.m. |
Chicago Steel at Green Bay Gamblers |
8:05 p.m. |
Sioux Falls Stampede at Lincoln Stars |
8:05 p.m. |
Tri-City Storm at Omaha Lancers |
8:05 p.m. |
Des Moines Buccaneers at Sioux City Musketeers |
8:05 p.m. |
|
Red Deer Rebels at Medicine Hat Tigers (Playoff Gm. 1) |
9:00 p.m. |
Brandon Wheat Kings at Moose Jaw Warriors (Playoff Gm. 1) |
9:00 p.m. |
Lethbridge Hurricanes at Swift Current Broncos (Playoff Gm. 1) |
9:00 p.m. |
Prince Albert Raiders at Saskatoon Blades (Playoff Gm. 2) |
9:00 p.m. |
Victoria Royals at Portland Winterhawks (Playoff Gm. 1) |
10:00 p.m. |
Spokane Chiefs at Prince George Cougars (Playoff Gm. 1) |
10:00 p.m. |
Kelowna Rockets at Wenatchee Wild (Playoff Gm. 1) |
10:00 p.m. |
Vancouver Giants at Everett Silvertips (Playoff Gm. 1) |
10:05 p.m. |
|
Maryland Black Bears at Danbury Jr. Hat Tricks |
3:00 p.m. |
Johnstown Tomahawks at New Jersey Titans |
7:30 p.m. |
Corpus Christi IceRays at New Mexico Ice Wolves |
7:30 p.m. |
New Hampshire Mountain Kings at Philadelphia Rebels |
7:30 p.m. |
Maine Nordiques at Rochester Jr. Americans |
7:30 p.m. |
Springfield Jr. Blues at Chippewa Steel |
8:00 p.m. |
North Iowa Bulls at Austin Bruins |
8:05 p.m. |
Aberdeen Wings at Bismarck Bobcats |
8:15 p.m. |
Wisconsin Windigo at Minnesota Wilderness |
8:15 p.m. |
Lone Star Brahmas at Odessa Jackalopes |
8:15 p.m. |
Shreveport Mudbugs at Oklahoma Warriors |
8:15 p.m. |
St. Cloud Norsemen at Minot Minotauros |
8:35 p.m. |
Colorado Grit at El Paso Rhinos |
9:00 p.m. |
Fairbanks Ice Dogs at Anchorage Wolverines |
11:00 p.m. |
Janesville Jets at Kenai River Brown Bears |
11:30 p.m. |
|
Minor League Hockey |
|
San Jose Barracuda at Calgary Wranglers |
3:00 p.m. |
Toronto Marlies at Manitoba Moose |
3:00 p.m. |
Charlotte Checkers at Bridgeport Islanders |
7:00 p.m. |
Springfield Thunderbirds at Hartford Wolf Pack |
7:00 p.m. |
Belleville Senators at Laval Rocket |
7:00 p.m. |
Lehigh Valley Phantoms at Syracuse Crunch |
7:00 p.m. |
Providence Bruins at Utica Comets |
7:00 p.m. |
Grand Rapids Griffins at Chicago Wolves |
8:00 p.m. |
Rockford IceHogs at Milwaukee Admirals |
8:00 p.m. |
Iowa Wild at Texas Stars |
8:00 p.m. |
Abbotsford Canucks at Colorado Eagles |
9:05 p.m. |
Bakersfield Condors at Henderson Silver Knights |
10:00 p.m. |
San Diego Gulls at Tucson Roadrunners |
10:00 p.m. |
|
Reading Royals at Adirondack Thunder |
7:00 p.m. |
Cincinnati Cyclones at Kalamazoo Wings |
7:00 p.m. |
Maine Mariners at Trois-Rivieres Lions |
7:00 p.m. |
South Carolina Stingrays at Greenville Swamp Rabbits |
7:05 p.m. |
Atlanta Gladiators at Norfolk Admirals |
7:05 p.m. |
Newfoundland Growlers at Worcester Railers HC |
7:05 p.m. |
Wheeling Nailers at Toledo Walleye |
7:15 p.m. |
Jacksonville Icemen at Florida Everblades |
7:30 p.m. |
Orlando Solar Bears at Savannah Ghost Pirates |
7:30 p.m. |
Indy Fuel at Fort Wayne Komets |
8:00 p.m. |
Wichita Thunder at Tulsa Oilers |
8:05 p.m. |
Iowa Heartlanders at Kansas City Mavericks |
8:35 p.m. |
Allen Americans at Rapid City Rush |
9:05 p.m. |
Idaho Steelheads at Utah Grizzlies |
9:10 p.m. |
|
Fayetteville Marksmen at Roanoke Rail Yard Dawgs |
7:05 p.m. |
Huntsville Havoc at Knoxville Ice Bears |
7:35 p.m. |
Macon Mayhem at Birmingham Bulls |
8:05 p.m. |
Evansville Thunderbolts at Pensacola Ice Flyers |
8:05 p.m. |
Peoria Rivermen at Quad City Storm |
8:10 p.m. |
|
Binghamton Black Bears at Port Huron Prowlers |
7:05 p.m. |
Watertown Wolves at Danbury Hat Tricks |
7:30 p.m. |
Blue Ridge Bobcats at Carolina Thunderbirds |
7:35 p.m. |
Columbus River Dragons at Motor City Rockers |
7:35 p.m. |
Mississippi Sea Wolves at Baton Rouge Zydeco |
8:30 p.m. |
|
Other Sports |
|
Houston SaberCats at Dallas Jackals |
8:30 p.m. |
|
Orlando Valkyries at Columbus Fury |
7:00 p.m. |
|
Indoor Soccer |
|
Chihuahua Savage at Harrisburg Heat |
7:35 p.m. |
|
Outdoor Soccer |
|
Hartford Athletic at North Carolina FC |
7:00 p.m. |
|
Forward Madison FC at Central Valley Fuego FC |
|
Greenville Triumph SC at Lexington Sporting Club |
7:00 p.m. |
|
Women's Soccer |
|
Chicago Red Stars at Orlando Pride |
7:00 p.m. |
Seattle Reign FC at San Diego Wave FC |
10:00 p.m. |
|
|
Men's Minor League Basketball |
|
Maine Celtics 122 at College Park Skyhawks 132 |
Final |
Cleveland Charge 105 at Grand Rapids Gold 86 |
Final |
Texas Legends 113 at Oklahoma City Blue 132 |
Final |
NBA G League Ignite 102 at Ontario Clippers 113 |
Final |
|
Junior Hockey |
|
Sudbury Wolves 3 at Mississauga Steelheads 0 (Playoff Gm. 1) |
Final |
Kingston Frontenacs 2 at North Bay Battalion 4 (Playoff Gm. 1) |
Final |
Owen Sound Attack 4 at Saginaw Spirit 6 (Playoff Gm. 1) |
Final |
Guelph Storm 3 at Soo Greyhounds 4 (Playoff Gm. 1) |
Final |
|
Madison Capitols 4 at U.S. National Team 0 |
Final |
|
Prince Albert Raiders 4 at Saskatoon Blades 3 (Playoff Gm. 1) |
Final |
|
Minor League Hockey |
|
Jacksonville Icemen 5 at Orlando Solar Bears 4 |
Final |
Savannah Ghost Pirates 2 at Greenville Swamp Rabbits 3 |
Final (OT) |
|
Columbus River Dragons 4 at Port Huron Prowlers 0 |
Final |
Baton Rouge Zydeco 2 at Mississippi Sea Wolves 8 |
Final |
|
Indoor Lacrosse |
|
Saskatchewan Rush 16 at Philadelphia Wings 12 |
Final |
|
Other Sports |
|
Grand Rapids Rise 1 at Omaha Supernovas 3 |
Final |
|
Outdoor Soccer |
|
New York Red Bulls II 3 at FC Cincinnati 2 2 |
Final |
Philadelphia Union II 1 at Chicago Fire FC II 1 |
Final (PK 3-4) |
Austin FC II 1 at Houston Dynamo 2 0 |
Final |
|
Spokane Velocity FC 1 at Charlotte Independence 2 |
Final |